واحد مراقبت

رطوبت گیر و روغن زن

واحد مراقبت پنوماتیک:یک فیلتر پنوماتیک دستگاهی است که آلاینده ها را از یک جریان هوای فشرده حذف می کند این را می توان با استفاده از تعدادی تکنیک های مختلف انجام داد، از استفاده از یک نوع رسانه ای که ذرات را تسخیر می کند، اما اجازه می دهد هوا به یک ونتوری برسد، به غشایی که فقط اجازه عبور هوا را می دهد.
موارد استفاده واحد های مراقبت پنوماتیک:
در حال حاضر معمول است که مراحل مختلفی از فیلتراسیون استفاده شود که در یک فاکتور شکل دهنده فیلترهوا-تنظیم کننده هوا خروجی-روانکاری(تزریق روغن) استفاده می شود، معمولا با محفظه های مختلف فیلتر شده مرتبط است. برنامه های فیلتراسیون هوا متنوع هستند و شامل بخش های کاربر نهایی مانند محیط های تمیز، پزشکی، ابزار تحلیلی، پردازش مواد غذایی، دریایی و حمل و نقل هوایی، کشاورزی، تولید، بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی و بسیاری از کاربردهای دیگر است.
فیلتر هوا اولیه پنوماتیک:
فیلترهای تجاری معمولی،هوا تولیدی توسط کمپرسور ذرات را به اندازه ۵ میکرومتر از هوا حذف خواهند کرد. فیلترها دستگاه های پنوماتیک را از آسیب های ناشی از این آلاینده ها محافظت می کند و این آلاینده ها شامل ذرات روانکاری توسط کمپرسور، ذرات خاکی، قطرات آب و یا آئروسل های کوچک است.
فیلتر هوا ثانویه و خشک کن های هوای غشایی :
فیلترهای ثانویه برای انواع برنامه های کاربردی استفاده می شوند و می توانند ذرات را به اندازه ۵۰ نانومتر اندازه گیری کنند این فیلترهای ثانویه می تواند گازهای دود، بوی ها، بخار، غبار، رطوبت، روغن و ذرات کوچک را از جریان هوا حذف کند و علاوه بر این، دستگاه های خشک کردن هوا با استفاده از نقطه “استفاده” (به نام خشک کن های هوا غشایی) می توانند برای کاهش فشار نقطه تولید فشار با انتخاب بخار آب از جریان هوای فشرده، از طریق لوله های داخلی بسته نرم افزاری الیاف غشایی باریک، نازک پوشش داده شده و بعد از آن، مقدار کمی “هوا جارو” باید در خارج از بسته نرم افزاری الیاف تو خالی که هوای فشرده را حمل می کنند، تمیز می شود پس بنابراین تمیز کردن یا “جارو کردن” هوا به وسیله فشار (فشار اتمسفری) گسترش می یابد و سپس به اتمسفر می رسد. هوا خالص “خشک کن” که در خارج از بسته نرم افزاری توخالی از الیاف حمل می شود یا خم می شود، ایجاد گرمای فشار بخار بین “هوای مرطوب” فشرده در داخل الیاف و “خشک کن” هوا را در خارج از بسته نرم افزاری ایجاد می کند. این نتیجه در تحویل هوای پاک کننده، خشک کن قبل از اینکه هوای فشرده به تجهیزات (های) “حساس به رطوبت” فرستاده شود.
موارد استفاده فیلتر هوا ثانویه به همراه خشک کن:
 خشک کن های هوا ممكن است به راحتی از طریق هر تماس با قطرات مایع (آب یا روغن) آسیب ببینند، بنابراین باید با یك فیلتر هوای بالا (نانو) با یك راندمان بالا (یا ناپایدار) خشک کن خشک کن های غشایی عمدتا با تجهیزاتی هستند که به خصوص بخار آب مانند کابین های رنگی، تجهیزات اختلاط دوگانه (سیلانت های پلی اورتان)، دستگاه های پلی اورتان، PUR-applicators (تجهیزات لبه بندینگ)، دستگاه های برش لیزری، CMM، صنعتی پرینتر جوهر افشان یا حتی برای استفاده در آزمایشگاه.
واحد مراقبت پنوماتیک
فیلتراسیون پنوماتیک روغن زن و رطوبت گیر
روش فیلتر رطوبت از هوا تولیدی توسط کمپرسور
روش خشک کن فیلتر واحد مراقبت
روش خشک کن فیلتر واحد مراقبت
روش خشک کن فیلتر واحد مراقبت
اجزایی اصلی اماده سازی هوا برای پاشش رنگ
اجزایی اصلی اماده سازی هوا برای پاشش رنگ
اجزایی اصلی اماده سازی هوا برای پاشش رنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست