متعلقات و شیلنگ پنوماتیک

کوپلینگ و شیلنگ فنری

کوپلینگ های اتصال پنوماتیک:
کوپلینگ های پنوماتیک اتصالات اتصال سریع، همچنین یک اتصال سریع یا قطع سریع اتصال نامیده می شود، یک اتصال است که برای اتصال سریع، ایجاد یا شکستن خطوط انتقال هوا استفاده می شود. با استفاده از دست، اتصالات اتصال سریع را برای جایگزینی اتصالات رشته ای یا فلنج که نیاز به پیچ و مهره ندارند، انجام دهید. هنگامی که مجهز به دریچه های خود مهر و موم شده است، اتصالات سریع اتصال، در قطع ارتباط، به طور خودکار حاوی هوا در خط استفاده می کنند.
انواع مختلفی از اتصال اتصالات سریع وجود دارد، همچنین به نام اتصالات و کوپلینگ پنوماتیک فشار، در بازار، به کار گرفته در انتقال هوا انواع مختلف وجود دارد. آنها از بسیاری جهات در همه نوع از نیروی هوایی، لوله کشی، گرمایش، برق و برنامه های آتش سوزی استفاده می شود در طول عملیات حفاری، در فضای بیرونی (به عنوان برای فضاپیمای اتصال) و در همه جا بین، برای چندین دلیل . اتصالات چنین مزایای صرفه جویی در وقت مهم را در دستگاه های قدیمی تر برای اتصال لوله ها و شیلنگ ها و نیازهای مهارت پایین برای استفاده آنها ارائه می دهد. خود کاربران می توانند لوله را با اتصالات فشار برشی بدون دندانه ای که به صورت دندان ساخته شده اند بکار ببرند که در هنگام استفاده از نیروی مخالف به لوله ها عمیق تر می شوند و از جدا شدن آنها از لوله ها جلوگیری می شود.
برش و نحوه کار کرده کوپلینگ باد
برش و نحوه کار کرده کوپلینگ باد
برش و نحوه کار کرده کوپلینگ باد
انواع کوپلینگ هوا
انواع کوپلینگ هوا
انواع کوپلینگ هوا
شیلنگ های پنوماتیک:
عملکرد اساسی اتصالات و شیلنگ پنوماتیک این است که هوای فشرده را به محرکها، شیرها، ابزارها و سایر دستگاه ها انتقال دهیم. … شیلنگ پنوماتیک به طور کلی شامل یک لوله داخلی، یک یا چند لایه فیبر تقویت شده بافته شده یا مارپیچ، و یک پوشش حفاظتی بیرونی است.شلنگ با قطر داخل آن (ID) مشخص شده است و بر خلاف لوله و لوله این ابعاد تغییر نمی کند. دیوارهای ضخیم برای فشارهای بالاتر، قطر خارجی (OD) شلنگ را بزرگتر می کند. فشار در مقادیر کار و پشت سر هم مشخص شده است (مانند لوله).اندازه شلنگ هوا با قطر داخل شلنگ مشخص می شود، حتی اگر خارج از آن نیز دیده شود. شایع ترین اندازه ها در ابعاد ۱/۴ و ۳/۸ اینچ است. یک ابزار که با استفاده از حجم زیادی از حجم هوای فشرده به یک شلنگ ۳/۸ اینچی نیاز دارد. برچسب بر روی ابزار باید نیاز به جریان هوا را نشان دهد .
شیلنگ فنری و باد پاش پنوماتیک
شیلنگ فنری و باد پاش پنوماتیک
شیلنگ فنری و باد پاش پنوماتیک
سایز انواع شیلنگ های پنوماتیک
سایز انواع شیلنگ های پنوماتیک
سایز انواع شیلنگ های پنوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست