ابزارآلات هیدرولیک اینرپک

۷۰۰بار ساخت کشور آمریکا

 ابزار آلات هیدرولیک انرپک آمریکا(hydraulic tools enerpac):
تولید و عرضه تجهیزات هیدرولیک، ابزار، اجزا و سیستم ها. این شرکت ابزارهای صنعتی مانند سیلندرها، محصولات بالابر و سیستم، پمپ ها و دریچه ها، اجزای سیستم، پرس، کشیدن، ابزار مخصوص، پیچ و تاب، نگهداری و محصولات مقاوم در برابر بتن ارائه می دهد. این نیز راه حل های یکپارچه مانند بیل های هیدرولیکی، جک های رشته ای، سیستم های سیلندر، تریلر های مدولارهای خودپرداز و سیستم های بلند مدت همزمان را فراهم می کند. و راه حل های سفارشی، از جمله ترکیبی از هیدرولیک، تولیدات فولاد، و کنترل های الکترونیکی. علاوه بر این، شرکت ارائه می دهد آچار گشتاور هیدرولیک. محصولات آن در ساختمان ها و استادیوم ها و زیرساخت ها استفاده می شود.
تکنولوژی ساخت ابزارآلات اینرپک :
 دو سری جدید از سیلندرهای هیدرولیکی Ultra-Flat معرفی کرده است. هر دو سری به منظور مقاومت در برابر بار ۴ درصد در ظرفیت بالایی بار طراحی شده اند. درمان سطحی نیترو کربنیزه، حفاظت از خوردگی قابل اعتماد را برای استفاده ایمن حتی در شرایط سخت تر فراهم می کند. سیلندرهای Ultra-Flat برای برنامه های کاربردی طراحی شده اند که نیروهای بالابر در فضاهای محدود با شروع ۲٫۸ سانتیمتر طراحی شده اند. سری ۱۰-۵۵ تن CLUP با یک حلقه توقف داخلی مجهز شده اند که از پیستون به طور تصادفی در انتها خارج می شود از کورس پیستون کج CUSP-Series 10تا۱۰۰۰ تن امکان تنظیم و توزیع برابر بار بیش از سطح کامل آن را فراهم می کند. حتی در موقعیت حداکثر کج، اکثر مدل ها کورس ساده ۱۰ میلیمتر را دارند. هنگامی که حداکثر کورس رسیده است، “خط قرمز” اپراتور یک نشانگر بصری را می دهد.
آچار های هیدرولیکی اینرپک
آچار های هیدرولیکی اینرپک
آچار های هیدرولیکی اینرپک
ابزار آلات هیدرولیکی اینرپک
ست کامل ابزار الات هیدرولیک اینرپک
ابزار الات هیدرولیک اینرپک ساخت آمریکا
ابزار الات هیدرولیک اینرپک آمریکا
ابزار الات هیدرولیک اینرپک آمریکا
ابزار الات هیدرولیک اینرپک آمریکا
تکنولوژی ساخت ابزار آلات هیدرولیک انرپک(پمپ های) آمریکا:
پمپ های بی سیم XC سری شناخته شده Enerpac در حال حاضر در هر دو پیکربندی شیر و دو طرفه در دسترس است. پمپ های بی سیم XC سری با ارائه یک پمپ الکتریکی با قابل حمل قابل حمل از یک پمپ دستی، یک راهکار مقرون به صرفه برای مکان های دور افتاده یا مناطق سخت دسترسی به آن فراهم می کند. این ترکیبی از ویژگی های XC-Series را یکی از امن ترین و پرمصرف ترین پمپ های هیدرولیکی برای استفاده روزمره می سازد. طراحی یک سبک وزن با دسته یکپارچه و حمل بند، طراحی و ساخت پمپ های بی سیم XC سری را می توان به راحتی از کار به محل کار منتقل کرد. این پمپ دارای یک مخزن منحصر به فرد مثانه است که باعث تخلیه هوا می شود، از آلودگی جلوگیری می کند و عملیات نشت را در هر موقعیتی فراهم می کند. پمپ های XC سری همچنین با یک موتور الکتریکی کارآمد با یک درجه صنعتی ۲۸ ولت، باتری لیتیوم یون، با سرعت فوق العاده و زمان اجرا، مجهز شده اند. پمپ های بی سیم Enerpac XC سری یک ابزار هیدرولیک را به سرعت به عنوان یک پمپ برقی متصل می کند و فشار تا ۱۰،۰۰۰ psi را ایجاد می کند. این به این معنی است که پمپ های بی سیم XC سری پنج برابر سریعتر از پمپ های هیدرولیک دستی و تا دو برابر سریعتر از پمپ های معمولی پنوماتیک است. XC-Series طراحی شده برای فراهم آوردن ایمنی مطلوب برای اپراتورها، سری XC ارائه می دهد چندین ویژگی ایمنی، از جمله خطرات ناشی از خطرات از طریق طراحی بی سیم، مدار حفاظت از اضافه شدن از AMP بیش از حد و یا دما و یک مکانیزم قفل کردن ماشه برای محافظت در برابر عملیات ناخواسته در طول حمل و نقل. پمپ های بی سیم پانل سری X سری II ایده آل برای طیف گسترده ای از صنایع مانند استخراج از معادن، ساخت و ساز، تولید صنعتی و برق، حل برنامه های متنوع و کاربردی هستند، از جمله: بلند کردن ماشین های راه آهن و هماهنگی راه آهن، بسیج تجهیزات سنگین، کشیدن چرخ دنده، ، تقسیم برش و برش .

جدول راهنما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست