مجموعه ای در کلاس جهانی

ابزار آلات هیدرولیکی اینرپک ۷۰۰بار ENERPAC

برای مصارف صنعتی ساخت کشور آمریکا

ابزار آلات هیدرولیک انرپک
ابزار آلات هیدرولیکی اینرپک آمریکا
ابزار الات هیدرولیکی 700 بار اینرپک

 ابزار آلات هیدرولیکی اینرپک آمریکا(hydraulic tools enerpac):

تولید و عرضه تجهیزات هیدرولیک اینرپک ENERPAC، ابزار، اجزا و سیستم ها. این شرکت ابزارهای صنعتی مانند سیلندرها، محصولات بالابر و سیستم، پمپ ها و دریچه ها، اجزای سیستم، پرس، فولی کش،بلبرینگ کش و ابزار مخصوص، پیچ و تاب، نگهداری و محصولات مقاوم در برابر بتن ارائه می دهد.ابزارآلات هیدرولیکی اینرپک ساخت کشور آمریکا می باشد و دارای قدرت و دوام بالا در تمامی محصولات است . این نیز راه حل های یکپارچه مانند بیل های هیدرولیکی، جک های رشته ای، سیستم های سیلندر، تریلر های مدولارهای خودپرداز و سیستم های بلند مدت همزمان را فراهم می کند.

ابزار الات هیدرولیکی اینرپک ENERPAC راه حل های سفارشی را هم پوشش می دهد، از جمله ترکیبی از هیدرولیک، تولیدات فولاد، و کنترل های الکترونیکی. علاوه بر این، شرکت ارائه می دهد آچار گشتاور هیدرولیک. محصولات آن در ساختمان ها و استادیوم ها و زیرساخت ها استفاده می شود ابزار آلات هیدرولیکی اینرپک ENERPAC  ساخت کشور آمریکا آماده برای سخت ترین شرایط کاری می باشد.

جک های هیدرولیکی 700 بار اینرپک
جک های هیدرولیکی اانرپک
سیلندرهای هیدرولیکی اینرپک 700 بار

تکنولوژی بالا ساخت جک های هیدرولیک اینرپک :

 دو سری جدید از جک های هیدرولیکی اینرپک  ENERPAC Ultra-Flat معرفی کرده است. هر دو سری به منظور مقاومت در برابر بار ۴ درصد در ظرفیت بالایی بار طراحی شده اند. درمان سطحی نیترو کربنیزه، حفاظت از خوردگی قابل اعتماد را برای استفاده ایمن حتی در شرایط سخت تر فراهم می کند. سیلندرهای هیدرولیکی اینرپک ENERPAC Ultra-Flat برای برنامه های کاربردی طراحی شده اند که نیروهای بالابر در فضاهای محدود با شروع ۲٫۸ سانتیمتر طراحی شده اند. سری ۱۰-۵۵ تن CLUP با یک حلقه توقف داخلی مجهز شده اند که از پیستون به طور تصادفی در انتها خارج می شود از کورس پیستون کج CUSP-Series 10تا۱۰۰۰ تن امکان تنظیم و توزیع برابر بار بیش از سطح کامل آن را فراهم می کند.

جک های هیدرولیکی اینرپک حتی در موقعیت حداکثر کج، اکثر مدل ها کورس ساده ۱۰ میلیمتر را دارند. سیلندرهای هیدرولیکی اینرپک Cylinders enerpac هنگامی که حداکثر کورس رسیده است، “خط قرمز” اپراتور یک نشانگر بصری را می دهد جک های هیدرولیکی اینرپک آماده شده برای بلند کردن و کشیدن سنگین تر بار ها با تناژهای متفاوت و نیاز هر صنعتگر را فراهم می کند .

پمپ های هیدرولیکی یرقی و دستی اینرپک
پمپ های هیدرولیکی یرقی و دستی اینرپک
پمپ های هیدرولیکی یرقی و دستی اینرپک

تکنولوژی بالا ساخت پمپ های هیدرولیک اینرپک ENERPAC :

پمپ های هیدرولیکی اینرپک بی سیم XC سری شناخته شده Enerpac در حال حاضر در هر دو پیکربندی شیر و دو طرفه در دسترس است. پمپ های هیدرولیکی اینرپک ENERPAC PUMP بی سیم XC سری با ارائه یک پمپ الکتریکی با قابل حمل قابل حمل از یک پمپ دستی هیدرولیکی اینرپک ، یک راهکار مقرون به صرفه برای مکان های دور افتاده یا مناطق سخت دسترسی به آن فراهم می کند. این ترکیبی از ویژگی های XC-Series را یکی از امن ترین و پرمصرف ترین پمپ های هیدرولیکی اینرپک برای استفاده روزمره می سازد.

طراحی یک سبک وزن با دسته یکپارچه و حمل بند، طراحی و ساخت پمپ های بی سیم XC سری را می توان به راحتی از کار به محل کار منتقل کرد. این پمپ دارای یک مخزن منحصر به فرد مثانه است که باعث تخلیه هوا می شود، از آلودگی جلوگیری می کند و عملیات نشت را در هر موقعیتی فراهم می کند. پمپ های هیدرولیکی اینرپک  XC سری همچنین با یک موتور الکتریکی کارآمد با یک درجه صنعتی ۲۸ ولت، باتری لیتیوم یون، با سرعت فوق العاده و زمان اجرا، مجهز شده اند.

پمپ های  هیدرولیکی اینرپک

پمپ های  هیدرولیکی اینرپک بی سیم Enerpac XC سری یک ابزار هیدرولیک را به سرعت به عنوان یک پمپ برقی متصل می کند و فشار تا ۱۰،۰۰۰ psi را ایجاد می کند. این به این معنی است که پمپ های بی سیم XC سری پنج برابر سریعتر از پمپ های هیدرولیک دستی  اینرپک ENERPAC و تا دو برابر سریعتر از پمپ های معمولی پنوماتیک است. XC-Series طراحی شده برای فراهم آوردن ایمنی مطلوب برای اپراتورها، سری XC ارائه می دهد.

چندین ویژگی ایمنی، از جمله خطرات ناشی از خطرات از طریق طراحی بی سیم، مدار حفاظت از اضافه شدن از AMP بیش از حد و یا دما و یک مکانیزم قفل کردن ماشه برای محافظت در برابر عملیات ناخواسته در طول حمل و نقل. پمپ های هیدرولیکی اینرپک بی سیم پانل سری X سری II ایده آل برای طیف گسترده ای از صنایع مانند استخراج از معادن، ساخت و ساز، تولید صنعتی و برق، حل برنامه های متنوع و کاربردی هستند، از جمله:

بلند کردن ماشین های راه آهن و هماهنگی راه آهن، بسیج تجهیزات سنگین، کشیدن چرخ دنده، ، تقسیم برش و برش پمپ های هیدرولیکی اینرپک ENERPAC PUMP داری دو مدل دستی و برقی بوده و تمامی نیاز جک های هیدرولیکی اینرپک را در هر شرایطی فراهم می کند و دارای ابعاد و بدنه های متفاوت فو لادی و کامپوزیت نسبت به شرایط محیط کار  می باشد .

جدول راهنما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست