پمپ های گراکو

پمپ گراکو یکی از برندهای معتبر میباشد که در زمینه تولید پمپ در حال خدمات رسانی می باشد و محصولاتی با کیفیت را با قیمتی مناسب وارد بازار میکند. پمپ های گراکو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشند که موجب شده است توجه بسیاری از افراد به این پمپ ها جلب شده و بسیاری از افراد خواهان خریداری و استفاده از این پمپ ها باشند. این پمپ ها دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد که هر کدام قیمت متفاوتی نیز دارد.

پمپ دیافراگمی هاسکی سری ۲۰۵

این پمپ یکی از پمپ های با کیفیت میباشد که فشاری به اندازه ۷ بار را تحمل میکند و حداکثر دبی آن ۱۹ لیتر بر دقیقه میباشد. همچنین این پمپ حداکثر دمای ۸۲ درجه سانتی گراد را تحمل میکند و دارای قطر خروجی ۱/۴ اینچ می باشد و جهت انتقال چسب، رنگ، مواد سمی، شکلات، سس و … مورد استفاده قرار میگیرد.

پمپ دیافراگمی هاسکی سری ۳۰۷

این پمپ یکی دیگر از انواع پمپ های گراکو میباشد که توانایی تحمل حداکثر فشار ۷ بار و حداکثر دربی ۲۶/۵ لیتر بر دقیقه را دارد. قطر خروجی این وسیله ۳/۸ اینچ بوده و حداکثر دمای ۶۵ درجه سانتی گراد را تحمل میکند. جهت انتقال انواع حلال ها، گریس و … مورد استفاده قرار میگیرد.پمپ دیافراگمی هاسکی سری ۳۰۷

 

پمپ دیافراگمی هاسکی سری ۵۱۵

این پمپ نیز مانند سایر پمپ های گراکو حداکثر فشار ۷ بار را تحمل کرده و دارای توانایی تحمل حداکثر دمای ۸۲ درجه سانتی گراد است. حداکثر دربی آن ۵۷ لیتر بر دقیقه است و قطر خروجی ۱/۲ اینچ را دارد.

پمپ دیافراگمی هاسکی سری ۷۰۶

این پمپ تمام ویژگی هایش مانند سایر پمپ های قبلی میباشد اما دارای حداکثر دربی ۶۱ دقیقه بر لیتر و قطر خروجی ۳/۴ اینچ میباشد.

پمپ دیافراگمی هاسکی سری ۱۰۵۰

این پمپ به عنوان یکی دیگر از پمپ های گراکو توانایی تحمل حداکثر فشار ۸/۶ بار را داشته و دارای حداکثر دربی ۱۸۹ لیتر بر دقیقه است و دارای قطر خروجی ۱ اینچ می باشد.

تسلا

تسلا به عنوان مرکزی تخصصی در زمینه فروش انواع و اقسام وسایل و لوازم آلات موجود در صنعت میباشد که به دلیل دارا بودن محصولات با کیفیت و همچنین هزینه مناسب توانسته است توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده و در مدت زمانی کوتاه به یکی از مراکز شناخته تبدیل شود. این مرکز با دارا بودن نیروها و کادر متخصص سعی در ارائه بالاترین سطح خدمات و فروش محصولاتی با کیفیت به شما دارد. مشاوران حرفه ای این مجموعه با ارائه مشاوره رایگان این امکان را فراهم کرده است که شما بتوانید پس از مشورت با مشاوران این مجموعه نسبت به خرید محصولی با کیفیت اقدام نمایند و شناخت و اطلاعات زیادی را رابطه با محصول خریداری شده داشته باشند.

کیفیت بالای محصولات این مجموعه توانسته است رضایت مشتریان را به خود جلب کند و در مدت زمانی کم محبوبیت بسیاری یابد. این مجموعه با ارائه بالاترین خدمات سعی دارد که نظر و توجه مشتریان را به خود جلب کرده و محصولاتی با کیفیت را به فروش رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست