جک های هیدرولیک انرپک

توان و قدرت بدنی انسان در مقایسه با قدرت ماشین‌ها برای جابجایی اجسام سنگین بسیار کم می‌باشد. جک های هیدرولیک انرپک یکی از جک‌های می‌باشد که در صنایع برای جابجایی اجسام سنگین بسیار مورد توجه قرار گرفته و از آن استفاده‌های گسترده‌ای صورت می‌گیرد. از این جک برای بلند کردن اجسام سنگینی مانند خودروها،کشتی‌ها و … استفاده می شود. این وسیله کاربردی دارای انواع و اقسام مختلفی در اندازه‌های متفاوت می باشد که در این مقاله سعی داریم انواع جک ها را به شما معرفی کنیم.

این جک دارای فناوری تامل منحصر به فردی می باشد که باعث می شود بتواند اجسام بسیار سنگینی را تحمل کرده و در بالا نگه داشتن آن‌ها نقش و تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. این جک ها دارای عمری طولانی بوده که موجب می شود توجه بسیاری از افراد این وسیله کاربردی جلب شده و بسیاری از افراد خواهان خریداری و استفاده از این وسیله کاربردی در صنعت باشند.

جک هیدرولیکی انرپک دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد:

جک های کوتاه هیدرولیکی یک طرفه برگشت فنری

این‌ جک که معمولاً در فضاهای کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد دارای مکانیسم نسبت نیرو به ارتفاع می باشد همچنین با سطح تماس وسیع و شیاردار شفت می شود. این جک می توانند ظرفیت پنج تن تا صد و پنجاه تن را تحمل کند. این جک کوچک و قابل حمل تا فشار کاری ۷۰۰ بار را تحمل میکند. همچنین دارای کورس ۶ تا ۶۲ میلی متر می باشد

جک های کوتاه هیدرولیکی یک طرفه برگشت فنری

جک های استوانه ای هیدرولیکی برگشت فنری یک طرفه

این جک که در تمامی حالت ها قابل استفاده میباشد دارای حامل های شیاردار سخت کاری شده میباشد. دارای ظرفیت پنج تا نود و پنج تن میباشد و کورس ۱۶ تا ۳۶۲ میلی متر را شامل میشود و فشار کاری ۷۰۰ بار را تحمل میکند. جک های کششی هیدرولیکی یک طرفه، جک های وسط سوراخ هیدرولیکی، جک های آلومینیومی هیدرولیکی و انواع جک های دو طرفه از سایر جک هیدرولیکی انرپک محسوب می‌شود که هرکدام دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند.

مرکز تسلا

تسلا به عنوان مرکزی تخصصی برای فروش انواع و اقسام لوازم مورد نیاز در صنعت محسوب می‌شود که با دارا بودن نیروها و کادر متخصص توانسته است نقش و تاثیر بسیار زیادی را در صنعت ایفا کند و لوازم باکیفیت را با هزینه بسیار مناسب و کمتر نسبت به سایر مراکز به فروش رساند. این مرکز با دارا بودن مشاوران و متخصصان کارآمد در زمینه فروش محصولات به شما یاری می‌رسانند تا اطلاعات لازم و کافی درباره محصول مورد نیاز تان بدست آورید و در کمترین زمان ممکن نسبت به خریداری و استفاده از آن اقدام نمایید.

این مجموعه با ارائه خدمات پس از فروش مانند گارانتی توانسته است توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده و این امکان را به خریداران بدهد که در صورت مشاهده هرگونه اختلال در محصول خریداری شده می‌توانند با مراجعه به این مرکز مشکل پیش آمده را رفع نمایند.

این مرکز همچنین می‌تواند در زمینه خرید جک های هیدرولیک انرپک به شما یاری رساند او به شما کمک کند تا پس از مشورت با مشاوران و کار بلدان این مجموعه بهترین محصول را برای خود خریداری و از آن استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست