پیستوله های فوق حرفه ای

دولبیس کاسه رو و کاسه زیر

پیستوله های حرفه ای دولبیس :
طراحی شده برای نقاشان حرفه ای نیاز به کیفیت بالای رنگ آمیزی دارندو با طراحی بدنه تفنگ ارگونومیک،پاشش سیالات فوق العاده بالا جریان متناسب با طیف وسیعی از ویسکوزیته ها را فراهم می کند، طراحی شیرهای هوای انقلابی برای سهولت محو شدن و مخلوط کردن ، احساس صافی بیشتری نسبت به هوا و کنترل رنگ می دهد.اجزای سازگار با کاربر ساده ، نظافت و نگهداری آسان را ارائه می دهند،مهندسی دقیق با استفاده از اجزای آلیاژی سبک و بادوام برای اسپری سفت و سخت که ۲۵٪ سبکتر از GTi Pro Digital(مدل قدیمی) است.ارگونومی پیشرفته همراه با مناسبات افسانه ای GTi Pro و احساس اطمینان از برخورد و تعادل باورنکردنی،یک دریچه هوا خطی کواکسیال خطی ، نیاز به دریچه های کنترل هوا و مایعات مجزا را برای یک عمل ماشه صاف و بدون ضربه و نظافت و نگهداری آسان و چهار کلاه هوای پیشرفته فناوری اتمی سازی برای عملکرد مناسب رنگ در کلیه شرایط آب و هوایی.
مشخصات مدل های مختلف DEVILBISS:
T110 – شفاف (مواد جامد بالاتر) و اتمام فوق العاده روان:فن آوری اتمی سازی Trans-Tech با کارایی بالا به بهترین وجهی برای ترمیم و براق سازی مناسب است،این aircap سطح جدیدی از عملکرد را به ویژه در کاربرد جدیدترین روکش های سازگار به ارمغان می آورد،همچنین در توانایی خود در ریشه کن کردن نقایص کم نور که می تواند با روکش های حلال کم ایجاد شود ، بسیار چشمگیر است، کارایی انتقال یکسانی از کلاه های دیگر ندارد،به خصوص برای دستگاههای برقی اتومبیل های کلاسیک یا کاربردهای صنعتی که مانند شیشه کاربرد دارد مناسب است.
TE20 – براق / لاک جریان سریعتر:تمام گان براق / روکش فلزی.نرخ جریان و الگوی فن خود را به سمت یک سبک کاربرد مرطوب تر وام می دهند.راندمان انتقال بالا فرامرزی سازگار (اما نه HVLP)،اندازه نوک سیال موجود: ۱٫۲ ، ۱٫۳ و ۱٫۴٫ برای براقیت و وضوح ۲K ، ۱٫۳ مورد محبوب ترین انتخاب است و در اکثر تولید کنندگان رنگ برای محصولات HS 2K خود توصیه می شود.فناوری اتمیزه: راندمان بالاHV25 – HVLP پوشش جامد بالاتر و پایه های حلال و پر از آببین کلاه های هوایی TE20 و HV30 قرار داردترکیبی از راندمان بالا و HVLP که به عنوان یکی از بهترین عملکردهای هوا تا به امروز استفاده می شودالگوی فن یک طرفه بزرگتر و محکم تر به طور قابل توجهی از همپوشانی برای بهبود سطح براق و روکش کمک می کند.
TE10 – حلال و گرد:راندمان انتقال بالا بین فناوری ، نه HVLP و بهترین لباسهای حلال – هرچند می تواند برای پایه آب و همچنین لاک استفاده شود – این یک گردهمایی خوب برای انجام کارهای مختلف است،استفاده از پایه های سبک سنتی (غیر HVLP)به خصوص مناسب لباس های پایه حلال است ، اما بعضی اوقات توسط برخی از شرکت های رنگ مورد استفاده برای پایه نرم در آب مورد حمایت / توصیه قرار می گیرد.این یک کلاه هوایی “Trans-Tech” است که سازگار است اما HVLP نیست. این بدان معنی است که الگوی اسپری نسبت به الگوی مسطح باز (عرض پهنای فن) که در کلاه هوا H1 یافت می شود ، استخوانی تر (چمباتمه ای / گرد) دارد. فناوری اتمیزه:برای راندمان بالا.
پیستوله های دولبیس
پیستوله های حرفه ای دولبیس
گان پاشش با نازل های مختلف دولبیس
پیستوله های دولبیس
اسلحه های پاشش رنگ حرفه ای
پیستوله های حرفه ای دولبیس
مزایا:
  1. سبک وزن در میان گان های اسپری تحت فشار تغذیه می شود.
  2. پیستوله های دولبیس مخازن فشار رنگ و یا پمپ های دیافراگمی مواد ، آنها یک ابزار کاربردی قدرتمند هستند.
  3. منبع مواد را می توان از طریق لوله مواد ، دریچه توپ تفلون یا اتصال سریع مواد متصل کرد.
  4. دارای سوزن و نازل تنگستن نگیر بسیار مقاوم .
  5.  (برای گان اسپری فشرده شده و فشار گرم): برای کاربردهای خاص ، مانند پوشش داخلی لوله‌ها یا نقاشی رادیاتور ، پسوندهای مختلفی از ۲۰ تا ۳۰۰ سانتی متر (۸ تا ۱۲۰ اینچ) در دسترس است.
  6. دارای نازل استاندارد برای الگوی اسپری منظم و پاشش فوق حرفه ای .
  7. با نازل داخلی مخلوط بشقاب به منظور پاشش شعاعی ۳۶۰ درجه .
  8. دارای نازل های مختلف برای پاشش سیالات با ویسکوزیت بالا .

نقشه انفجاری 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست