مهره پرچ کن بادی و دستی

ابزار با صرفه اقتصادی و سرعت عمل بالا

مهره پرچ پنوماتیک (rivet nut penumatic):
ابزار نصب و راه اندازی ایده آل برای پروژه های با حجم بالا و برنامه های کاربردی می باشد، پرچ کن مهره پنوماتیک برای یک فرایند درج مهره سریعتر  آماده هستند، و استفاده از آنها خستگی اپراتور که اغلب می تواند با استفاده از ابزار دستی همراه است کاهش می دهد،آنها برای کار به یک کمپرسور هوای فشرده نیاز هست،این ابزارها می توانند با موفقیت در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی مستقر شوند،اتصال دهنده های مهره طیف گسترده ای از ابزارهای نصب مهره پرچین پنوماتیک را ارائه می دهند ، که همه آنها از مواد باکیفیت ساخته شده اند تا از عملکرد و قابلیت اطمینان بهینه اطمینان حاصل شود.ابزارهای پنوماتیک مهره پرچین به صورت  چرخشی / کششی است این ابزار برای آویز کردن مهره ، به مندریل می چرخد و سپس مندریل را می کشد تا مهره به اندازه کافی جم شود و ابزار به یک فشار تنظیم شده یا یک کورس تنظیم می شود تا جای که مهره در قطع کار محکم شود.
مهره پرچ کن بادی چیست ؟
مهره پرچین پنوماتیک
مهره پرچ کن به صورت بادی
مهره پرچ کن چیست؟
در گذشته برای نصب مهره و یا ایجاد جای مهره در انواع قطع کار از روش های مختلف از قبیل جوشکاری یا دریل کاری استفاده می شود که هم زمان زیادی برای آنجام این کار صرف می شد و هم هزینه بالا را به همراه داشت که روش جوش کاری بسیار سخت و کثیف کاری در قطع کار ایجاد می شد آما امروزه با دستگاهای مهره پرچ پنوماتیک بسیار کار آسان و سریع و در پایان کار قطع کار برای رنگ آمیزی بسیار تمیز می باشد .
مهره پرچ کن بادی

ایجاد جای مهره در قطعه کار توسط جوشکاری


پرچ مهره به صورت پرچ مهره بادی

ایجاد جای مهره در قطعه کار توسط مهره پرچ کن بادی

پرچ کن مهره پنوماتیک کورس يا تنظيم نيروي این ابزار قابل کنترل است و بستگي به طول مهره پرچ  و ضخامت قطع کار نیز می باشد و براي تنظيم اندازه مهره کور از طول يا اندازه متفاوت در ضخامت مواد مختلف ، بايد تنظيم نيروي ابزار تنظيم شود. اگر همواره اندازه و طول مهره پرچين کور به ضخامت مواد يکسان تنظيم شود ، مي توان يک کورس با تنظيم ثابت استفاده کرد. حلقه تنظيم رنگي به شما امکان مي دهد نيروي تنظيم را به سرعت و با دقت تنظيم کنيد. مقياس کورس حتي در شرايط ضخامت مواد کم باشد سريع و آسان است. حلقه آبي در مقياس کورس باعث مي شود که حداکثر کورس را به وضوح تشخيص دهيد. و با وجود محدود کننده اتوماتيک امکان نصب مهره پرچ کور به اندازه M3 و بالاتر حتي با اطمينان و محافظت بيشتر نيز فراهم شده است. علاوه بر اين ، مهر و موم هاي ساخته شده از PTFE (تفلون) باعث افزايش عمر مفيد شير کشويي مي شوند.
مهره پرچ کن بادی چیست ؟
مهره پرچین پنوماتیک
انواع مهره پرچ کن بادی
مزایا پرچ کن مهره پنوماتیک:
  1. ابزار جمع و جور با تکنولوژي چرخش و کشش.
  2. در مدل های اتومات عملکرد ماشه تک براي تنظيم و چرخش خاموش.
  3. مهره پرچ کن پنوماتیک ابزاری فقط براي اندازه شخصي تنظيم مي شود .
  4. ظرفيت M3 – M12 در کليه مواد و آلیاژها.
  5. Nosepieces و mandrels همچنين در استانداردهاي امپريال و يا آمريکا در دسترس هستند.
  6. تنظيم فشار کورس يا تنظيم فشار کنترل در تمام مدل ها.
  7. سيستم کدگذاري منحصر به فرد براي تنظيم سريع تنظيم فشار کنترل.
  8. تعمير و نگهداري کم به دليل ثابت ماندن در هر فشار ، تا زماني که تنظيم در وهله اول صحيح باشد.
  9. طيف گسترده اي از قطعات يدکي موجود است.
پنوماتیک پرچ مهره ابزار نصب و راه اندازی:
ابزار چرخش / کشش
یک انتخاب اقتصادی برای مهره پرچین با دیوارهای نازک. این ابزارها سبک بوده و کاربرد آن آسان است. این نوع ابزار برای جم کردن مهره ، مندریل را می چرخاند، پس از اینکه مهره پرچ شد ، دوبارهمندریل چرخانده می شود تا مهره به هم بخورد. نوع چرخش / چرخش در سه پیکربندی ارائه می شود.
بسته به پیکربندی انتخاب شده ، اندازه های مهره حداکثر زیر پرچ استفاده می شود:
مهره پرچ کن بادی چیست ؟

سایز های مندریل برای مهره پرچ های متفاوت

پرچ کن مهره پنوماتیک :بسیاری از ابزارهای چرخش / کشش را می توان به یک اتصال دلخواه زاویه ای مجهز کرد تا دسترسی به مکانهای با دسترسی سخت را تسهیل کند. استفاده از تنظیم کننده هوا ، فیلتر هوا و سیستم روانکاری برای به حداقل رساندن سایش اجزای داخلی در طول عمر ابزار توصیه می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست